Benimsin 8 Ağustos 2017 23.Bölüm HD Tek Parça İzle
Benimsin 23. bölümü Youtube kalitesiyle ücretsiz izle en son bölüm. Benimsin 23. böküm full izle. Benimsin 23. bölüm tek parça izle. Benimsin 23. bölüm hd 720p izle. Benimsin 23. bölüm fragmanı izle. Kanal7'nin her gün ekranlara gelen dizisi Benimsin 23. bölüm kesintisiz izle. 8 Ağustos 2017 Salı yayınlanan 23. bölümü donmadan reklamsız seyret 08.08.2017 Salı. Benimsin 23. bölüm dailymotion videosu 8 Ağustos 2017 tarihli yayını ile dizi sitesinde, tıkla ve hemen izle. Benimsin 8 Ağustos 2017 tek parça izle. Ücretsiz izlemek istiyorsan 23. bölüm videosunu sakın kaçırma. 23. bölüm Benimsin dizisi canlı yayın tekrar izle. Benimsin 23. bölüm özeti.


Ekranların neşesi Benimsin 08.08.2017 günkü full bölüm kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için dailymotion videosu ise dizi sitemizde. Son bölüm Benimsin 08.08.2017 canlı yayın izle, tekrar seyret. 8 Ağustos 2017 Benimsin yayın tekrarı izle. Her bölümü ile merak uyandıran Benimsin 23. bölüm tekrar izle 8 Ağustos 2017 Salı yutup.

Benimsin izle, Benimsin son bölüm izle, Benimsin yeni bölüm fragmanı, Benimsin kanal7 Hint dizisi izle


Kendini beğenmişliği ve hayatı ciddiye almayan tavırları ile tanınan Zain Usman Abdullah, (Harshad Arora)  Hindistanlı varlıklı bir ailenin oğludur ve Londra’da okumaktadır. Ailesinden uzakta olmanın verdiği rahatlık ile zamanının büyük bir kısmını eğlenceye ayıran Zain evlilik fikrine her zaman soğuk bakmıştır. Çünkü o her zaman ağır basan bencilliği yüzünden evleneceği kişinin dünyada henüz var olmadığını düşünür.

Bir gün Londra’daki okul müdüründen Zain’in babası Usman’a bir şikâyet mektubu gelir. Mektupta Zain’in nadiren okula geldiği ve geldiğinde derslerden çok kızlarla ilgilendiği yazmaktadır. Yazılanları okuyan Usman Bey oğlunu arayarak ondan derhal evine dönmesini ister.
Usman Bey, Zain’e bazı nasihatler verdikten sonra onu İngiltere’den çağırmasının asıl sebebi Bhopal’de yaşayan yeğeni Aaliya’nın düğününe giderek onun için aldığı hediyeleri teslim etmesidir. Zain bu teklifi kabul etmez çünkü o yaklaşan yeni yılı en yakın arkadaşları ile birlikte Bangkok’ta kutlamaya hazırlanmaktadır. Ancak inatçı tavrını sürdüren Usman Bey, oğlunu Bhopal’e gönderebilmek için kredi kartlarını iptal eder, banka hesaplarını kapattırır.

Bhopal’e gitmeye mecbur kalan Zain oraya vardığında Aaliya’yı tanıyabilmek için onun Facebook profiline göz atar. Zain, kuzeninin zamanla nasıl serpilip genç ve güzel bir kadın olduğunu görünce çok şaşırır. İstemeyerek yola koyulan Zain’in çıktığı bu yolculuk onun hayatını değiştirecektir.
Aaliya Abdullah (Preetika Rao) ise Zain’in tam tersi bir karaktere sahiptir. O ailesi ile birlikte yaşayan değerlerine bağlı, iyiliğin erdemine inanan, dinine bağlı iyi yürekli biridir. Evlilik çağına gelince Zişan adlı bir genç ile nişanlanan Aaliya, yaşanan bazı sorunlar yüzünden onu hiç görememiştir. Ailesi Aaliya ve Zişan’ın düğünü için hazırlıklar yapmaktadır.

Usman Bey oğlunu gönderdikten sonra onu tanımaları için Zain’in bir resmini Bhopal’deki akrabalarına gönderir. Büyük bir tesadüf eseri aynı günlerde Zişan da Aaliya’nın kendisini görmesi için bir fotoğrafını göndermiştir. Aaliya’nın kız kardeşi onun utangaç biri olduğunu bildiği için fotoğrafı Aaliya daha fotoğrafa bakamadan elinden kapar ve ona şaka yapmak ister. Ancak Aaliya’nın kısa sürede pes etmesinin ardından kız kardeşi Zişan’ın fotoğrafını masada duran Zain’in fotoğrafının üzerine koyarak oradan ayrılır. Nişanlısını ilk kez görecek olmanın heyecanı ile fotoğrafların yanına giderken pencereden esen rüzgâr Zişan’ın fotoğrafını yere düşürünce Aaliya, Zain’in fotoğrafını eline alır. Zain’i nişanlısı zanneden Aaliya onu çok beğenir.

Diğer yandan Zişan da Aaliya’yı arayarak onunla yüz yüze görüşmek istediğini söyler. Aaliya bu teklifi kabul ederek buluşacakları yere gitmek için yola koyulur. Yaşananlardan habersiz olan çoktan Bhopal’e varmıştır. O, halasının evine gitmek üzereyken yolda tesadüf eseri Aaliya’yı görünce kuzenini takip etmeye karar verir. Aaliya buluşma yerine vardığında Zain de yanına gelir. Zain’i nişanlısı sanan Aaliya utancından bir süre konuşamazken Zain ise bu duruma bir anlam veremez. Daha sonra Zain ona üstü kapalı bir şekilde babası Usman Bey’in gönderdiği hediyeleri kabul edip etmeyeceğini sorar ancak o Zişan zannettiği kuzeninin kendisine telefonda konuştukları gibi evlilik teklif ettiğini zannederek ona evet der.

Zain kısa bir süre sonra Aaliya’nın kendisini nişanlısı Zişan ile karıştırdığını öğrenir ancak fırsat eline geçmişken kuzenine karşı bir oyun oynamak ister. Böylece Zain ve Aaliya’nın tutku ve nefret dolu aşk hikâyesi başlamış olur.

Benimsin (Beintehaa) Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular:  Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hintçe
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik
Senaryo: Sonali Jaffer
Diğer Adları: Extremity, Limitless, Without Boundaries

Benimsin (Beintehaa) Karakter Analizi
Aaliya Ghulam Haidar, Aaliya ailesi ile birlikte Bhopal’da yaşayan Müslüman bir kızdır. O değerleri ve ilkeleri olan maneviyata önem veren bir kişiliğe sahiptir. Aaliya’nın yaşamını ailesi ve kuzenleri oluşturmaktadır.

Zain Usman Abdullah, Harshad Arora’ın canlandırdığı bu karakter Londra da okuyan şakacı, hayatı ciddiye alamayan ve bencil bir kişiliğe sahiptir. Kadınlar konusundaki bencilliği ile tanınan Zain henüz kendisi ile birlikte olmayı hak edecek bir kadının yaratılmadığını düşünür.
Usman Abdullah, Zain’in babası, Aaliya’nın dayısıdır. İyi kalpli bir insandır ve yeğeni Aaliya’yı da çok sever.

Ghulam Haider, Aaliya’nın babasıdır. O da Usman Abdullah gibi iyi bir karaktere sahiptir.
Şahabana Ghulam Haider, Aliya’nın annesidir. Aynı zamanda Zain’in de halasıdır.
Aayat Ghulam Haider, esas kızımız Aliya’nın kız kardeşidir.
Surraiya Osman Abdullah, Zain’in annesidir ve ilerleyen bölümlerde Aaliya’nın da kaynanası olacaktır. Eşinin aksine kötü kalpli ve aksi biridir. Aaliya’nın oğlu Zain’i hak etmediğini düşündüğü için onları ayırmaya çalışır

Almanya'dan Türk dizilerini bedava izleyin! Benimsin canlı yayın izle 08.08.17 Salı. Bedava tv keyfi yaşamak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Benimsin programı yayınlanan 23. bölüm tek parça ücretsiz izle 08.08.17 Salı. Benimsin dünkü en son bölümde neler oldu? Benimsin bugünkü bölüm izle 8 Ağustos 2017 Salı. Benimsin 08.08.2017 tek parça izle. Benimsin bugünkü bölüm izle.

Vazgeçemediğiniz program Benimsin 8 Ağustos 2017 Salı tek parça izle. 08.08.17 tarihli yayın Full bölüm videosu Kanal7'de yayınlanır yayınlanmaz reklamsız ve ücretsiz olarak televizyon dünyasından son dakika haberleri yayınlayan dizi sitemizde. Benimsin 23. bölüm full izle 8 Ağustos 2017 Salı. Kanal7 Benimsin dizisi 08.08.17 günkü yeni bölüm burada. Benimsin 08.08.2017 tek part izle. Benimsin 23. bölüm tekrar izle 8 Ağustos 2017 Salı. Benimsin 23. bölüm tek parça izle 08.08.2017 Salı. Benimsin 08.08.17 izle en son bölüm. Benimsin bugünkü bölüm izle.

8 Ağustos 2017 tarihli Benimsin yayınını tek parça olarak izlemek için doğru yerdesiniz! Kanal7'nin ekranları renklendiren dizisi Benimsin'ın bugünkü bölümünde yaşananlar sadece burada. Sevdiğiniz dizisi tam kısım halinde, donmadan, kesintisiz olarak, reklamsız, parasız - pulsuz, bedava izlemek için sitemizi ziyaret edin. 08.08.2017 Salı dailymotion hd videosu izle. 8 Ağustos 2017 Benimsin dizisinın Kanal7'de yayınlanan 23. bölümünün tamamını donmadan, kesintisiz olarak izlemek için tıklayın.

Ekranların fenomen dizisi Benimsin 8 Ağustos 2017 Salı günkü 23. bölümü ile ücretsiz olarak dizi sitesinde, full hd seyret. Kanal7'nin reyting rekorları kıran dizisi Benimsin 23. bölümü ile burada. Benimsin yeni bölüm hd 720p seyret 8 Ağustos 2017 Salı. Kanal7 Benimsin dizisi 23. bölüm youtube videosu tam kısım izlesene. Türkiye'den, Almanya'dan, İngiltere'den, Amerika'dan ve dünyanın her yerinden programlarımızı ve dizilerimizi ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. Benimsin 8 Ağustos 2017 23. bölüm tek parça seyret. Benimsin 8 Ağustos 2017 full izle.

Kanal7'nin fenomen dizisi Benimsin’ün 8 Ağustos 2017 Salı günkü bölümünü ücretsiz izleyin. Benimsin yeni bölüm tanıtımını izlediniz mi? Benimsin 8 Ağustos 2017 Salı günü reyting sonuçları nedir? Benimsin 08.08.2017 full bölüm hd seyret son bölüm.

Kanal7'nin sevilen dizisi Benimsin'ın 08.08.2017 Salı günkü 23. bölümünün full videosu sitemizde, şimdi tıklayın ve tek parça halinde izleyin. Benimsin dizisi 08.08.2017 günü ne kadar izlendi? Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Televizyonun merak uyandıran yapımı Benimsin 23. bölüm tek part izle 8 Ağustos 2017 Salı. 2Yabancı 23. bölüm tek parça izle, dailymotion hd 720p videosu dizi sitemizde. İzlemediyseniz sayfamızda yer alan Youtube videosuna göz atın. Benimsin 8 Ağustos 2017 Full izle, 08.08.2017 tek parça izle, 08.08.17 tek part izle dailymotion.

Dizi Adı:
Bölüm Adı: Benimsin 8 Ağustos 2017 23.Bölüm HD Tek Parça İzle
Ana Sayfa'ya Dön: Son Bölüm İzle Full Dizi - Yerli dizi izle, Günlük dizi izle, Gündüz kuşağı izle
Bölümü Ara: Google'da Ara! | Yandex'te Ara!
Abone Ol: Yazılar (RSS) | Yorumlar (RSS)"Benimsin 8 Ağustos 2017 23.Bölüm HD Tek Parça İzle" hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşır mısınız?